Een essentie van het leven

10 juni 2008 Al 1 reactie, wees de volgende! door

Leuke stukjes vaak, die ik@NRC‘s. Afgelopen dinsdag stond in de krant het volgende stukje geschreven door Eva Durlacher. Het stukje bevat, als je het mij vraagt, een van de belangrijke essenties van het leven.

De Turkse stomerij om de hoek is  al een paar dagen dicht. Op de  deur hangt een handgeschreven  briefje: „Mamma is overleden, 31-05 ben ik weer terug. Excuses voor het ongemak.

Eronder hangt een geprinte brief met de volgende tekst: „Ik heb mijn jurk dringend  nodig, dit kan zo niet, zorg dat het  voor 28-05 bij mij bezorgd wordt,  tel.06 […] En daaronder met pen het commentaar:

„Mevrouw, de stad hangt vol jurken, en deze arme man heeft maar één moeder.”

De volgende dag is de tekst doorgekrast.

Het stukje levert natuurlijk nog wel de vraag op welke tekst precies is doorgekrast, maar hij blijft erg leuk!

Overig

Informatie over de auteur

Danny Mekic' is internetexpert en vanuit zijn consultancybedrijf NewTeam in te zetten als inspirator/spreker, dagvoorzitter, gastdocent, verzorgt regelmatig workshops en trainingen en is werkzaam als management adviseur/consultant op het gebied van technologie, media, communicatie en ondernemerschap.

One Response to “Een essentie van het leven”

  1. korneel says:

    als de middelste tekst doorkrast is lijkt het alsof de onderste schrijver zou spotten en beweren dat de turk van de stomerij meerdere moeders heeft.

Laat een reactie achter: